قوانین ثبت نام متقاضی مدرک معادل و همسطح کاردانی تا دکترا پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

قوانین ثبت نام متقاضی مدرک معادل و همسطح کاردانی تا دکترا پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

قوانین ثبت نام تعهد درخواست کننده مدرک معادل و همسطح کاردانی تا دکترا از موسسه پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران:

۱- این گواهینامه به درخواست متقاضی صادر شده و ارائه رزومه کاری ایشان الزامی می باشد.

۲- مدرک معادل و همسطح کاردانی تا دکترا این موسسه از روی شرایط شغلی و اجتماعی شخص متفاضی صادر شده است.

۳- متقاضی از تمامی قوانین مربوط به مدرک معادل و همسطح کاردانی تا دکترا مطلع می باشد و هیچگونه سوء استفاده ای از آن در جهت ادامه تحصیل و یا استخدام و ارتقا شغلی در ارگانهای دولتی و نیز اخذ پروانه و مجوز در رشته هایی که نیاز به تحصیلات عالی دانشگاه دارد نمی نماید و هرگونه تخلفی بار قانونی برای خود متقاضی دارد.

۴- هیچ گونه گواهی المثنی مجدد صادر نمی شود مگر اینکه درخواست کننده در دفترخانه اسناد رسمی اقرار به گم شدن گواهی و عدم استفاده آن در ارگانهای دولتی و غیردولتی نموده و برگه آن را ارسال نموده و هزینه کامل اخذ گواهینامه اولیه را پرداخت نماید.

۵- هرگونه گرفتن گواهینامه از این موسسه در سطح بالاتر، باید با ارائه مدارک و رزومه کاری انجام پذیرد.

۶- مدیران و موسسان موسسه با بررسی مدارک متقاضی اقدام به رای در خصوص سطح متقاضی می نمایند.

۷- متقاضی بعد از صدور گواهینامه و درخواست کتبی قبل از صدور، حق هیچگونه اعتراض در هیچگونه از مجامع نظامی و انتظامی و قضایی و وزارتخانه های آموزشی را ندارد.

۸- متقاضی باید فرم های مخصوص به درخواست و ثبت نام موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان را کامل مطالعه و بعد با آگاهی و رضایت کامل اقدام به امضاء و اثرانگشت و ارسال به موسسه نماید.

۹- موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان بر اساس ضوابط و اساسنامه و بخشنامه های خود عمل کرده و هیات مدیره بر تمامی درخواست ها نظارت مستقیم دارد و در خصوص رد با قبول متقاضی مختار می باشد.

۱۰- در صورت مشاهده یا گزارش سوءاستفاده از مدرک معادل و همسطح کاردانی تا دکترا توسط دریافت کننده گواهینامه، مبنی بر (۱-ادامه تحصیل در دانشگاهها، ۲-استخدام یا ارتقا شغلی در ارگانهای دولتی، ۳-اقدام به ترجمه رسمی در دالترجمه رسمی و اخذ تائیدیه های قوه قضائیه و وزارت امورخارجه، ۴-اخذ مجوز یا پروانه در رشته های حساس و خاص که نیاز به تحصیلات عالیه و دانشگاهی دارند، ۵-ارسال استعلام گواهی به وزارتخانه های علوم و آموزش پرورش و بهداشت و دانشگاهها یا سارارگانهای آموزشی و هرگونه سوءاستفاده دیگر از گواهینامه …) موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان می تواند و این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع به دارنده گواهینامه، آنرا باطل اعلام نموده و استعلام آنلاین آن گواهینامه را ازسایت حذف و به استعلام کتبی آن گواهینامه جواب منفی دهد و از مراجع قضائی نیز درخواست ضرر و زیان از فرد متخلف نماید.

باتشکر – واحد بازرسی و حقوقی موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان

شماره تماس واحد حقوقی موسسه : ۰۲۱۹۱۶۹۰۹۱۷ داخلی ۴

فرم مشاوره

خواهشمند است جهت ثبت نام یا مشاوره رایگان با یکی از همکاران 

(آقای عبدی یا خانم رحیمی ) که قبلا تلفنی یا از طریق پیامرسانها در ارتباط بودید پیگیری فرمائید.

 

توجه: درصورتیکه جدیدا با پردیس دانشگاهی آشنا شدید

و قبلا با هیچ یک از همکاران ما در ارتباط نبودید

با شماره 09911455279 از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.


جهت اخذ مدرک درسطح (فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری) دررشته موردنظر درکمتراز10روز بااستعلام معتبر کلیک کنید.


طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان می باشد و هرگونه سوء استفاده از نام، لوگو و برند آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
پایگاه اینترنتی www.pardis-ac.ir جهت اطلاع رسانی خدمات مربوط به موضوع فعالیت و اساسنامه موسسه بوده و این تارنما هیچ فعالیتی درزمینه ارایه یا صدور مدرک تحصیلی یا دانشگاهی ندارد.

مشاوره رایگان