درباره پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

درباره پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

جایگاه تجربه،حرفه و مهارت در توسعه علم :

بدیهی است آنچه که تا به امروز موجب توسعه علمی و پیشرفت و نوآوری های علوم گردیده، بهره مندی از تجارب، حِرَف و فنون و مهارت های کسب شده است که با گذر زمان کلاسه بندی شده و بصورت سرفصل های مختلف علمی مطرح گردید و می توان گفت دارای جایگاهی برابر با علم و به بیانی دیگر، پایه و اساس علم است که به مباحث علمی محتوی می بخشد. بطوری که بسیاری از علوم بدون امکان تجربه و آزمایش، به سادگی ارزش خود را از دست داده است. بعنوان مثال می توان به علم مکانیک و مواد و… اشاره کرد که در تمام این علوم، تجربه و مهارت و امکان آزمون و خطا از مهمترین ویژگی های آن ها بوده و به نوعی عامل ایجادشان نیز می باشد. از این رو تجربه، حرفه و مهارت دارای جایگاه ویژه ای در توسعه علمی می باشد.

 

درباره موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان (پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران):

موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان به شماره ثبت ۴۳۹۹۲ در سال ۹۶ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران ثبت گردیده و شروع به ارائه خدمات مشاوره در موضوعات مذکور گردید در این طرح که اکثر بازار هدف با متخصصین و افراد ماهر و کسانی که سوابق شغلی داشته و یا تعدادی گواهینامه های مهارتی و پایان دوره آموزشی داشته اند این موسسه سوابق و مهارتهای آنها را تجمیع نموده و در قالب یک گواهی ارائه می نماید.

 

درباره علامت و برند ثبت شده پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران:

علامت پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران در سال ۹۷ در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ۰۰۲۹۲۸ الف/۹۴ به صورت رسمی ثبت گردیده است و هرگونه کپی برداری از طرح و نام و برند موسسه توسط امور حقوقی موسسه پیگرد قانونی داشته و عواقب جزای کیفری و حقوقی بر عهده سواستفاده کننده می باشد.

 

نوع فعالیت موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان :

در راستای موضوع فعالیت خود که (تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی کاربردی در راستای ارائه گواهی نامه‌های درسطح مختلف دانش کاربردی و مهارتی تخصصی در رشته‌های گوناگون بهمراه ارایه ریزگواهی‌ها و کارت و لوح تقدیر) بوده فعالیت می نماید. این موسسه با استناد به موضوع فعالیت ثبت شده خود و با استناد به اعتبارات اخذ شده از مرجع مربوطه به افراد متخصصی که دارای مهارت فنی و سابقه کاری را طبق اصول و ساختار مندرج در اینجا، با اخذ مدارک شناسایی، سوابق کاری و علمی را تجمیع نموده و باتوجه به تشخیص و نظریه اعضا هیئت مدیره موسسه و ضوابط داخلی پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان در قالب یک گواهی به شخص متقاضی به صورت چاپی ارائه می کند.

درخواست مشاوره مدرک معادل


جهت اخذ مدرک معادل و همسطح (دیپلم/فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری) دررشته موردنظر درکمتراز10روز بااستعلام معتبر کلیک کنید.


طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان می باشد و هرگونه سوء استفاده از نام، لوگو و برند آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
پایگاه اینترنتی www.pardis-ac.ir جهت اطلاع رسانی خدمات مربوط به موضوع فعالیت و اساسنامه موسسه بوده و این تارنما هیچ فعالیتی درزمینه ارایه یا صدور مدرک تحصیلی یا دانشگاهی ندارد.

مشاوره رایگان